Magabiztosan verte a Szolnok a Kaposvárt

2015. október 7. 17:01

Az E.ON férfibajnokság A csoportjában Cseh Sándor együttese csupán egy gólt kapva győzött, így 9 pontjával százszázalékos mutatóval rendelkezik.

A férfibajnokság A csoportjának szerdai, 16 órás mérkőzésén a Szolnok a Kaposvárt fogadta. A bajnoki címvédő – ahogy várható volt – végig irányította a mérkőzést, már a nagyszünetben hat góllal vezetett. Úgy, hogy hat gólt szerzett, avagy vendégoldalon nulla állt a táblán… Köszönhetően ez egyrészt a jól védő Nagy Viktornak (18/19, 95%), valamint a hazai védekezésnek. A másik oldalon a fiatal Krémer Balázs kapott szerepet a kapuban edzőjétől, Szécsi Zoltántól, aki ezúttal így a padról irányította együttesét.

A 20. percben, 6-0-nál Juhász-Szelei Norbert lőtte a kaposváriak első gólját - erre kapott még tizet a vendégegyüttes.  A Bajnokok Ligája visszavágójára is készülő Szolnok tehát magabiztosan nyerte meg harmadik mérkőzését is.

Eredmény – E.ON férfibajnokság, A csoport, 3. forduló

Szolnoki Dózsa-Közgép–Kaposvári VK 16–1 (2–0, 4–0, 3–1, 7–0)
Younger 3, Mitrovics 3, Varga Dániel 2, Varga Dénes 2, Madaras, Mezei, Fülöp, Kis G., Jansik D. Hangay Z., ill. Juhász-Szelei

Az A csoportban korábban játszották
Valdor-Szentes–EBP Tatabánya 11–9 (2–1, 4–3, 2–4, 3–1)
Pannergy-MVLC Miskolci Vízilabda Club–BVSC-Wáberer-Hungária-Zugló 11–9 (2–2, 5–3, 2-3, 2-1)