Egyéb
Felnőtt Válogatott
Férfi
Vízilabda Világliga Szuperdöntő Program
2013. június 10. 18:16
Cseljabinszk, 2013 június 11-16
A csoport
USA (az amerikai selejtezőtorna 1. helyezettje)
Montenegró (az európai A selejtezőcsoport győztese)
Japán (az ázsiai-óceániai selejtezőtorna 2. helyezettje)
MAGYARORSZÁG (az európai C selejtezőcsoport győztese)
B csoport
Brazília (az amerikai selejtezőtorna 2. helyezettje)
Szerbia (az európai B selejtezőcsoport győztese)
Kína (az ázsiai-óceániai selejtezőtorna 1. helyezettje)
Oroszország (a torna házigazdája)
A torna programja magyar idő szerint
Június 11., kedd
10.00 Szerbia-Kína
11.45 Montenegró-Japán
13.15 USA-Magyarország
15.45 Brazília-Oroszország
Június 12., szerda
10.00 USA-Japán
11.45 Montenegró-Magyarország
13.30 Brazíila-Kína
15.14 Szerbia-Oroszország
Június 13., csütörtök
10.00 Szerbia-Brazília
11.45 Montenegró-USA
13.30 Japán-Magyarország
15.15 Kína-Oroszország
Negyeddöntők, június 14., péntek
13. 14.00 2A - 3B
14. 15.45 3A - 2B
15. 17.30 1A - 4B
16. 19.15 4A - 1B
Elődöntők, helyosztók június 15., szombat
17. 14.00 13 vesztese-16 vesztese
18. 15.45 14 vesztese-15 vesztese
19. 17.30 13 győztese-16 győztese
20. 19.15 14 győztese-15 győztese
Döntő, helyosztók, június 16., vasárnap
14.00 17 vesztese-18 vesztese(a 7-8. helyért)
15.45 17 győztese-18 győztese (az 5-6. helyért)
17.30 19 vesztese-20 vesztese (a 3-4. helyért)
19.15 19 győztese-20 győztese (az 1-2. helyért)
USA (az amerikai selejtezőtorna 1. helyezettje)
Montenegró (az európai A selejtezőcsoport győztese)
Japán (az ázsiai-óceániai selejtezőtorna 2. helyezettje)
MAGYARORSZÁG (az európai C selejtezőcsoport győztese)
B csoport
Brazília (az amerikai selejtezőtorna 2. helyezettje)
Szerbia (az európai B selejtezőcsoport győztese)
Kína (az ázsiai-óceániai selejtezőtorna 1. helyezettje)
Oroszország (a torna házigazdája)
A torna programja magyar idő szerint
Június 11., kedd
10.00 Szerbia-Kína
11.45 Montenegró-Japán
13.15 USA-Magyarország
15.45 Brazília-Oroszország
Június 12., szerda
10.00 USA-Japán
11.45 Montenegró-Magyarország
13.30 Brazíila-Kína
15.14 Szerbia-Oroszország
Június 13., csütörtök
10.00 Szerbia-Brazília
11.45 Montenegró-USA
13.30 Japán-Magyarország
15.15 Kína-Oroszország
Negyeddöntők, június 14., péntek
13. 14.00 2A - 3B
14. 15.45 3A - 2B
15. 17.30 1A - 4B
16. 19.15 4A - 1B
Elődöntők, helyosztók június 15., szombat
17. 14.00 13 vesztese-16 vesztese
18. 15.45 14 vesztese-15 vesztese
19. 17.30 13 győztese-16 győztese
20. 19.15 14 győztese-15 győztese
Döntő, helyosztók, június 16., vasárnap
14.00 17 vesztese-18 vesztese(a 7-8. helyért)
15.45 17 győztese-18 győztese (az 5-6. helyért)
17.30 19 vesztese-20 vesztese (a 3-4. helyért)
19.15 19 győztese-20 győztese (az 1-2. helyért)
Vízilabda hírek
Férfi válogatott
program
világliga