Férfi Bajnokok Ligája: fontos OSC-győzelem Berlinben

2022. január 25. 20:55

Varga Dániel csapata nagy hajrával 12-11-re nyert a Spandau otthonában, így megerősítette negyedik helyét a csoportban.

Roppant fontos mérkőzést vívott az OSC Berlinben: tekintettel a továbbjutásért zajló kiélezett csatára, valamint arra, hogy az előző körben betegség miatt nem tudott kiállni a Spandau ellen, és a rivális kapta a pontokat, idegenben kellett nyerni.

Nos, Varga Dániel csapata megtette. Mindezt úgy, hogy a mérkőzésen az igazat megvallva nem neki állt a zászló, hiszen a hazaiak 5-3-ra, 8-5-re, majd a záró negyedben 9-7-re, 10-8-ra és 11-9-re is vezettek. Az utolsó három percben azonban az addig is nagyot küzdő OSC apait-anyait beleadva „ment neki" ellenfelének, és sikerült a végén fordítania.

A győztes gólt Salamon Ferenc hét másodperccel a vége előtt lőtte - mellette amúgy Csacsovszky Erik és Burián Gergő is triplázott. Az újbudai csapat ezzel a győzelemmel megerősítette negyedik pozícióját a csoportban.

Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport

Spandau 04 Berlin (német)-Genesys-OSC-Újbuda 11-12 (4-3, 1-2, 3-2, 3-5)
Gólszerzők: Kholod 3, Strelezku 2, Stamm 2, M. Cuk, Tkac, Dedovic, Pericas, ill. Salamon 3, Csacsovszky E. 3, Burián 3, Manhercz 2, Vigvári Vince