Egyéb
Utánpótlás
Férfi
Fiú U15-ös Eb: négy között a magyar fiúválogatott
2019. július 25. 19:10
A Vincze Balázs, Derekas Szilárd és Kiss Csaba irányította U15-ös fiúválogatott útja a szerbeken keresztül vezetett a burgaszi kontinensbajnokság elődöntőjébe!
Vincze Balázs, Derekas Szilárd és Kiss Csaba 2004-es legénysége szoros és meglehetősen izgalmas meccsen ugyan, de végig vezetve győzte le a nagy rivális Szerbia együttesét a burgaszi Európa-bajnokság negyeddöntőjében! A magyar csapat szombaton, magyar idő szerint 17:00-kor Olaszországgal csap össze a döntőbe jutásért.
Az Európa-bajnokság nyomon követhető: ezen a linken.
Fiú U15-ös Európa-bajnokság
Bulgária, Burgasz, 2019. július 21-28.
Negyeddöntő
Magyarország-Szerbia 12-11 (3-3, 5-1, 1-4, 3-3)
Gólszerzőink: Nagy Á. 4, Szalai 3, Tymcyna 2, Fekete, Országh, Gaszt
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
További eredmények
Július 25., csütörtök
A 9-12. helyért
Oroszország-Szlovénia 14-9
Szlovákia-Törökország 13-10
Negyeddöntő
Spanyolország-Olaszország 5-6
Montenegró-Horvátország 10-9
Grúzia-Görögország 10-12
További program (magyar idő szerint - Bulgáriában egy órával előrébb járnak)
Július 26., péntek
A 15. helyért
09:00 Hollandia-Fehéroroszország
A 13. helyért
10:30 Románia-Bulgária
A 11. helyért
12:00 Szlovénia-Törökország
A 9. helyért
13:30 Oroszország-Szlovákia
Július 27., szombat
Az 5-8. helyért
14:00 Szerbia-Spanyolország
15:30 Grúzia-Horvátország
Elődöntő
17:00 Magyarország-Olaszország
18:30 Görögország-Montenegró
Az Eb-csapat
Kapusok: Csite Loránd, Gyapjas Viktor
Mezőnyjátékosok: Fekete Paolo, Nagy Ákos, Szépfalvi Gergő, Besenyei Áron, Barics Bence, Gaszt Roland, Tamás Kevin, Kis Ferenc Ágoston, Országh Mihály, Tymcyna Máté, Mészáros Bálint, Szalai Péter, Pál-Szabó Norbert
Edzők: Derekas Szilárd, Kiss Csaba, Vincze Balázs
Az Európa-bajnokság nyomon követhető: ezen a linken.
Fiú U15-ös Európa-bajnokság
Bulgária, Burgasz, 2019. július 21-28.
Negyeddöntő
Magyarország-Szerbia 12-11 (3-3, 5-1, 1-4, 3-3)
Gólszerzőink: Nagy Á. 4, Szalai 3, Tymcyna 2, Fekete, Országh, Gaszt
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
További eredmények
Július 25., csütörtök
A 9-12. helyért
Oroszország-Szlovénia 14-9
Szlovákia-Törökország 13-10
Negyeddöntő
Spanyolország-Olaszország 5-6
Montenegró-Horvátország 10-9
Grúzia-Görögország 10-12
További program (magyar idő szerint - Bulgáriában egy órával előrébb járnak)
Július 26., péntek
A 15. helyért
09:00 Hollandia-Fehéroroszország
A 13. helyért
10:30 Románia-Bulgária
A 11. helyért
12:00 Szlovénia-Törökország
A 9. helyért
13:30 Oroszország-Szlovákia
Július 27., szombat
Az 5-8. helyért
14:00 Szerbia-Spanyolország
15:30 Grúzia-Horvátország
Elődöntő
17:00 Magyarország-Olaszország
18:30 Görögország-Montenegró
Az Eb-csapat
Kapusok: Csite Loránd, Gyapjas Viktor
Mezőnyjátékosok: Fekete Paolo, Nagy Ákos, Szépfalvi Gergő, Besenyei Áron, Barics Bence, Gaszt Roland, Tamás Kevin, Kis Ferenc Ágoston, Országh Mihály, Tymcyna Máté, Mészáros Bálint, Szalai Péter, Pál-Szabó Norbert
Edzők: Derekas Szilárd, Kiss Csaba, Vincze Balázs
Vízilabda hírek
Utánpótlás
Utánpótlás - Fiú korosztályos tehetséggondozó 2004