A Montenegrót legyőző Ausztrália következik a negyeddöntőben

2019. július 21. 8:25

Talán meglepetés, talán nem, de az ausztrálok fordulatos mérkőzésen 9-9 után ötméteresekkel győzték le montenegrói ellenfelüket - ez azt jelenti, hogy férfiválogatottunk kedden magyar idő szerint 10 órakor velük játszhatnak a négy közé jutásért.

Ausztrália 2-0-ra, 3-1-re, 4-2-re és 5-3-ra is vezetett, Montenegró azonban Ivovics vezérletével fordított, és 7-5-re lépett el. Fatovic csapatának erejét azonban bizonyítja, hogy nem tört meg, a négy gólig jutó Kayes főszereplésével az utolsó negyedben visszavetette a vezetést, így Radovics gólja csak az egyenlítésére volt elegendő a montenegróiaknak. Az ötméteres párbajt aztán az ausztrálok nyerték, így kedden magyar idő szerint 10 órakor ellenük vívhat negyeddöntőt a szabadnapos magyar válogatott!

Görögország meglehetősen hektikus, zaklatott mérkőzésen a 3-1-es utolsó negyeddel tudta csak maga alá gyűrni az Egyesült Államok csapatát, így Olaszországgal negyeddöntőt vívhat.