Eltiltások, piros lapok
Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezdete
M/L
Bajnokság
Indok
 Antal Áron
Oázis Sport Club
MVLSZ021318A16 2022-05-15 2022-05-29 2/0 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Balogh Zsombor
Balaton Vízilabda Klub
MVLSZ018399A16 2022-05-15 2022-05-22 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
 Bencs Gábor
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club
MVLSZ013374A16 2022-04-09 2022-04-16 1/0 Férfi OB II piros lap
 Berényi Balázs
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ014420A16 2022-05-14 2022-05-28 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ001864A16 2021-11-27 2021-12-11 2/0 Férfi OB I/B Piros lap, feljelentés
 Demény Áron
Vasas Sport Club
MVLSZ029491A17 2021-11-14 2021-11-21 1/0 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Piros lap
 El Ghor Marcell
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ025082A16 2022-05-15 2022-05-22 1/0 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Piros lap
 Farkas Fanni
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
MVLSZ020573A16 2021-11-14 2021-11-28 2/1 BENU Leány Serdülő Országos Brutalitás
 Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ020609A16 2022-05-15 2022-05-22 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
 Gyovai Zénó
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ32796A18 2022-05-14 2022-05-28 2/0 Budapesti Gyermek II. Bajnokság Brutalitás
 Helembai Gábor dr.
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ003532A16 2022-02-19 2022-03-05 2/1 Férfi OB I/B brutalitás
 Holl Balázs
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ026615A16 2021-10-17 2021-10-24 1/0 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Piros lap
 Illés Sándor dr
Kanizsa Vízilabda Kft.
MVLSZ003379A16 2022-05-07 2022-05-21 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Jansik Dávid
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ000549A16 2021-12-04 2021-12-18 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Juhász Zsombor
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ028515A16 2022-01-15 2022-01-29 2/0 Északkeleti Gyermek I. Bajnokság Brutalitás
 Kalmár Barnabás
Oázis Sport Club
MVLSZ40828A21 2021-11-21 2021-12-05 2/0 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Kiss Csongor
Polo Academy Sport Club
MVLSZ023150A16 2021-11-14 2021-11-21 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
 Korvicska Benedek
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ015382A16 2021-10-16 2021-10-30 2/1 Férfi OB II Brutalitás
 Lengyel Patrik
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ021394A16 2022-04-10 2022-04-24 2/0 BENU Fiú Serdülő Bajnokság brutalitás
 Maléth Ádám
BVSC- Zugló
MVLSZ34161A19 2021-10-16 2021-10-30 2/1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság Feljelentés
 Mocsonoky Gergely
Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011109A14 2021-06-17 2021-07-01 2/0 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Molnár Levente
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ023758A16 2022-03-06 2022-03-13 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság piros lap
 Németh Gergő
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ020804A16 2021-10-20 2021-11-03 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Németh Levente
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ011634A16 2022-05-07 2022-05-21 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Pataki Gergely
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ002454A16 2022-04-30 2022-05-07 1/0 Férfi OB I/B Piros lap
 Perczel Frigyes
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ028900A16 2021-10-09 2021-10-23 2/1 Budapesti Gyermek III. Bajnokság Brutalitás
 Rónai Patrik
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ026485A16 2022-02-13 2022-02-27 2/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Sliczni Szabó Lajos
BVSC- Zugló
MVLSZ017458A16 2021-09-11 2021-09-25 2/0 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás, Feljelentés
 Spitz Márk
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ014517A16 2021-11-06 2021-11-20 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Szabó Levente Manó
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ021886A16 2021-12-12 2021-12-26 2/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Szabó Dániel
Vasas Sport Club
MVLSZ017981A16 2022-04-10 2022-04-17 1/0 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Piros lap
 Sztrapek Előd
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ019455A16 2022-04-27 2022-05-04 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
 Terenyei Edmond
OSC Vízilabda Sport Kft.
MVLSZ013876A16 2022-03-19 2022-04-02 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ000492A16 2021-11-30 2022-05-14 -/0 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Fegyelmi határozat
 Varga Zoltán
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ023230A16 2022-03-06 2022-03-20 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Veres Huba
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ023780A16 2021-10-10 2021-10-24 2/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Vígh Gyula
Egri Vízmű Sport Club
MVLSZ021300A16 2021-10-16 2021-10-30 2/0 Férfi OB II Piros lap, Feljelentés
 Závodszky-Tóth Vince
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ35258A19 2022-04-10 2022-04-17 1/0 BENU Fiú Serdülő Bajnokság piros lap
M/L: meccs/letöltött


Piros lapok
Név
egyesület
Elt. kezdete
m
Bajnokság
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-15 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  El Ghor Marcell
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2022-05-15 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Krizsán András
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-05-15 1 DVL Gyermek IV. Bajnokság
  Angyal Szilárd
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-15 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Merész András
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2022-05-14 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-05-14 1 Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
  Irmes Ferenc
OSC Vízilabda Sport Kft.
2022-05-14 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Pintér Bonita Dominika
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
2022-05-13 1 BENU Leány ifjúsági Országos
  Rottler Antal
POLO Sport Club
2022-05-13 1 BENU Leány ifjúsági Országos
 
POLO Sport Club
2022-05-13 1 BENU Leány ifjúsági Országos
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2022-05-11 1 Női OB I/B
  Vigh Tamás
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-08 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Kikindai Ambrus
Oázis Sport Club
2022-05-08 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Krizsán Attila
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-05-08 1 DVL Gyermek III. Bajnokság
  Busa Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-07 1 Délkeleti Ifjúsági Bajnokság
  Csigó Tibor
MAFC
2022-05-07 1 Férfi OB II
  Molnos Norbert Tamás
Oázis Sport Club
2022-05-07 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Madaras Norbert
FTC Waterpolo Kft.
2022-05-06 1 E.ON Férfi OB I
  Surányi László
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
2022-05-04 1 E.ON Férfi OB I
  Kelemen István
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2022-04-24 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Martyin Dávid Roland
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2022-04-30 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2022-04-30 1 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
  Pataki Gergely
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2022-04-30 1 Férfi OB I/B
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2022-04-30 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
 
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2022-04-30 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
  Sztrapek Előd
Kaposvári Vízilabda Klub
2022-04-27 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Matajsz Márk
Szentesi Vízilabda Klub
2022-04-24 1 BENU Leány Gyermek Országos
  Kardos Márton
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2022-04-24 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Petrák Kevin
KSI SE
2022-04-24 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Pop Zoltán Hunor
Vasas Sport Club
2022-04-23 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2022-04-23 1 Férfi OB I/B
  Benczúr Márton
UVSE Vízilabda Kft.
2022-04-14 1 E.ON Női OB I.
  Ifj. Kovács Róbert
Vasas Sport Club
2022-04-10 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Kvasz János Zsolt
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Hargitai Attila
Győri Vízisport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2022-03-27 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  TÖRÖK Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2022-03-26 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2022-03-26 1 E.ON Férfi OB I
  Horváth Dániel
Kaposvári Vízilabda Klub
2022-03-26 1 DVL Gyermek III. Bajnokság
  Kirner Áron
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2022-03-26 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  BALÁZS Bence
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-03-26 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
 
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-03-26 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  Homonnai Dániel
Vasas Sport Club
2022-03-20 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Kovács Cs. Róbert
Vasas Sport Club
2022-03-20 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Hajmási András
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
2022-03-20 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2022-03-19 1 E.ON Férfi OB I
  Uliganyec Szergej
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2022-03-19 1 E.ON Férfi OB I
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2022-03-19 1 E.ON Férfi OB I
  Leszkoven Ádám
DVSE Kft.
2022-03-19 1 Férfi OB II
  Szilvási Attila
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-03-19 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
  Vörös Viktor
Szentesi Vízilabda Klub
2022-03-12 1 E.ON Férfi OB I
 
Szentesi Vízilabda Klub
2022-03-12 1 E.ON Férfi OB I
  Molnár Levente
Szegedi Vizipóló Suli
2022-03-06 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Brávik Henrietta
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2022-03-06 1 BENU Leány Gyermek Országos
  Krizsán András
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-02-27 1 DVL Gyermek IV. Bajnokság
  Bozi Áron
KSI SE
2022-02-26 1 BENU Leány Gyermek II.
  Dr. Nádor Zsombor
KSI SE
2022-02-26 1 BENU Leány Gyermek II.
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2022-02-26 1 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-02-26 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
  Polh András
Kaposvári Vízilabda Klub
2022-02-23 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  SZILVASÁN Bence
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2022-02-20 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Lehmann István
Szegedi Vizipóló Suli
2022-02-20 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Merész András
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2022-02-16 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Tóth Deme Miklós
Oázis Sport Club
2022-02-13 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2022-02-13 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  DOROGI Balázs
YBL Water Polo Club Egyesület
2022-02-12 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2022-02-12 1 DVL Serdülő Bajnokság
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2022-02-12 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2022-02-12 1 Férfi OB I/B
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2021-11-07 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
 
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2021-11-07 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Rozgonyi Gábor
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2022-02-05 1 Férfi OB II
  HÓCZÉ Zoltán
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2022-01-30 1 Budapesti Téli Kupa
  NAGY Péter
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
2022-01-30 1 Budapesti Téli Kupa
  Matajsz Márk
Szentesi Vízilabda Klub
2022-01-29 1 E.ON Női OB I.
  Zácsik Tamás
Oázis Sport Club
2022-01-29 1 Budapesti Téli Kupa
  Szivós Márton
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2022-01-22 1 E.ON Férfi OB I
  Simonka Ferenc
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2021-12-19 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2021-12-19 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Barát Ferenc
Pécsi Vízilabda Kft
2021-12-18 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2021-12-18 1 E.ON Férfi OB I
  Kozák László
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-12-11 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2021-12-11 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
 
Balaton Vízilabda Klub
2021-12-11 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
  Molnár Péter
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2021-12-05 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  SZÉP Brigitta
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-11-27 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
 
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-11-27 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  Menczinger Melinda
POLO Sport Club
2021-11-27 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  Szűcs Milán
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-11-27 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
  Csatári Zoltán
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-11-27 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-11-27 1 Férfi OB I/B
  Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2021-11-14 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Kardos Sándor
DVSE Kft.
2021-11-24 1 E.ON Férfi OB I
 
DVSE Kft.
2021-11-24 1 E.ON Férfi OB I
  Vargáné Gazdag Erika
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2021-11-21 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Fehér László
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-11-21 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Kádár Kálmán
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-11-21 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Arató Zoltán
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-11-21 1 DVL Baby II. Bajnokság
  Kiss Csongor
Polo Academy Sport Club
2021-11-14 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2021-11-14 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2021-11-13 1 Férfi OB I/B
  Kalanovics Balázs
Semmelweis Egyetem Sport Klub
2021-11-13 1 Férfi OB II
  Rüll Csaba
Egri Vízilabda Klub
2021-11-13 1 BENU Leány Gyermek II.
  Józsa Tibor
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
2021-11-13 1 Férfi OB I/B
  Paján Viktor Bátor
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-11-07 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-11-06 1 Férfi OB I/B
  Ihász Patrik
Vasas Sport Club
2021-11-06 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Szegedi Róbert
OSC Vízilabda Sport Kft.
2021-11-06 1 Férfi OB I/B
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-11-06 1 Férfi OB I/B
  Somogyi Balázs
Szentesi Vízilabda Klub
2021-10-31 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Póka Sándor
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2021-10-31 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Sztrapek Előd
Kaposvári Vízilabda Klub
2021-10-31 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Mátyás Zoltán
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2021-10-30 1 E.ON Férfi OB I
  Mohi Zoltán
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft.
2021-10-30 1 Férfi OB I/B
  Dr. SIKE József
Egri Vízilabda Kft.
2021-10-22 1 E.ON Női OB I.
  Bárd András
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-10-17 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Péter Imre
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
2021-10-17 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Simon László
Egri Vízmű Sport Club
2021-10-16 1 Férfi OB II
  Pecz Gábor
BVSC- Zugló
2021-10-16 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Tóth Zoltán László
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-10-09 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Regős Áron
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-10-09 1 Férfi OB I/B
  Regős Áron
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-10-09 1 Férfi OB I/B
  Irmes Máté (labdabedobó)
Oázis Sport Club
2021-10-03 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Tóth Kálmán
Egri Vízilabda Klub
2021-10-03 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Páll Bence
Szegedi Vizipóló Suli
2021-10-03 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Szabó Tamás
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
2021-10-02 1 Férfi OB I/B
  Vigh Tamás
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2021-09-26 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Berta József
Kaposvári Vízilabda Klub
2021-09-26 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Juhász Zsolt
Szegedi Vizipóló Suli
2021-09-26 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Tóth Péter
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
2021-09-25 1 Férfi OB I/B
  Berényi Áron
Oázis Sport Club
2021-09-19 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Várhelyi Zoltán
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-09-18 1 Férfi OB II
  Várhelyi Zoltán
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-09-18 1 Férfi OB II
  Popovics Miklós
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-09-18 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-09-18 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Horváth Tamás
Szentesi Vízilabda Klub
2021-09-15 1 E.ON Férfi OB I
 
Szentesi Vízilabda Klub
2021-09-15 1 E.ON Férfi OB I
  FÁBIÁN Gergely
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-09-05 1 Budapesti Gyermek IV. Kupa
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-06-12 1 Osztályozó
  Bajin Miroslav
DVSE Kft.
2021-06-12 1 Osztályozó
 
DVSE Kft.
2021-06-12 1 Osztályozó
  Szilvasán Bence Pál
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2021-06-06 1 Fiú Serdülő
  Bihácsi Balázs
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-06-06 1 Fiú Serdülő
  Balázs Bence
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-06-05 1 Budapesti gyermek III.
 
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-06-05 1 Budapesti gyermek III.
  Regős Ádám
BVSC- Zugló
2021-05-30 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Slobodan Nikic
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-05-30 1 Fiú Ifjúsági
  DOBOS András
Sportliget Sport Egyesület
2021-05-16 1 Fiú Serdülő
  Németh Zsolt
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-05-23 1 Fiú Serdülő
  Busa Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-05-23 1 Fiú Ifjúsági
  Hajnal László Miklós
Vasas Sport Club
2021-05-22 1 Budapesti ifjúsági fiú
  Mészáros Balázs
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-05-19 1 Fiú Serdülő
  Kardos Istvám
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-05-19 1 Fiú Serdülő
  Németh Csaba
RETR-O-SC Sport Egyesület
2021-05-16 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  BLUM Dániel
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-15 1 Budapesti serdülő fiú
  Kuna Péter
Vasas Sport Club
2021-05-14 1 Fiú Gyermek
  KÓSZ Zoltán
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-13 1 E.ON Férfi OB I
  Nyéki Balázs
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-05-09 1 Fiú Ifjúsági
  Balázs Miklós
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-09 1 Fiú Gyermek
  Czirok Csaba
Szentesi Vízilabda Klub
2021-05-09 1 Délkeleti gyermek IV.
  Kemény Kristóf
BVSC- Zugló
2021-05-05 1 E.ON Férfi OB I
 
BVSC- Zugló
2021-05-05 1 E.ON Férfi OB I
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2021-05-05 1 Fiú Gyermek
 
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-05-02 1 Dunántúli Gyermek IV.
  Krizsán András
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-05-02 1 Dunántúli Gyermek IV.
  NAGY Attila
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-05-02 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Horváth Tamás
Szentesi Vízilabda Klub
2021-05-02 1 Fiú Ifjúsági
  Szilvasán Bence Pál
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2021-05-02 1 Fiú Serdülő
  Neubrandt Bence
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-02 1 Fiú Ifjúsági
  Homolya István
BVSC- Zugló
2021-04-25 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Lancsár Károly ifj
Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület
2021-04-25 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Ábel Zoltán
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-04-24 1 Budapesti gyermek III.
  Ábel Zoltán
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-04-24 1 Budapesti gyermek III.
  Petrovics Mátyás
BVSC- Zugló
2021-04-21 1 E.ON Női OB I
  Dávid Zoltán
KSI SE
2021-04-18 1 Fiú Gyermek
  Karácsonyi Vazul (labdabedobó)
Semmelweis Egyetem Sport Klub
2021-04-11 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Tóth Kálmán
Egri Vízilabda Klub
2021-04-11 1 Fiú Ifjúsági
 
Egri Vízilabda Klub
2021-04-11 1 Fiú Ifjúsági
  Dubinák Péter
Győri Vízisport Egyesület
2021-04-11 1 Fiú Ifjúsági
  Csányi Márk
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-04-11 1 Fiú Gyermek
  Kirner Áron
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2021-04-10 1 Férfi OB II
  Bajin Miroslav
DVSE Kft.
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
 
DVSE Kft.
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
  Horváth Dániel
KSI Sportszervező Kft.
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
  Török Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
  Bisztritsányi Dávid
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-03-28 1 Fiú Gyermek
  Csutorás Barna
Oázis Sport Club
2021-03-21 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Pettendi Dávid
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2021-03-21 1 Fiú Ifjúsági
  Kozák László
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-03-21 1 Leány Serdülő
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2021-03-21 1 Budapest gyermek I.
  Popovics Miklós
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-03-17 1 E.ON Férfi OB I
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-03-17 1 E.ON Férfi OB I
  Pellei Csaba
Szentesi Vízilabda Klub
2021-03-10 1 E.ON Férfi OB I
  Nyéki Balázs
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-03-07 1 Fiú Ifjúsági
  Csáki Orsolya
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2021-02-28 1 Leány Serdülő
  Szabó Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-02-28 1 Fiú Gyermek
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-02-28 1 Fiú Gyermek
  Kovács István
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2021-02-27 1 Férfi OB II
 
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2021-02-27 1 Férfi OB II
  Győri Krisztián
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2021-02-21 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  BESENYEI Attila
Kölyökpóló Suli Egyesület
2021-02-21 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2021-02-21 1 Fiú Serdülő
 
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2021-02-21 1 Fiú Serdülő
  Gerendás György
FTC Waterpolo Kft.
2021-02-20 1 E.ON Női OB I
  Jancsecz Zsolt
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-02-20 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-02-20 1 Férfi OB I/B
  Tóth Krisztián Géza
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-02-14 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Dr. Szilágyi Kristóf
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-02-14 1 Fiú Serdülő
  Tóth Deme Miklós
III. kerületi Torna és Vívó Egylet
2021-02-12 1 E.ON Női OB I
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2021-02-07 1 Fiú Serdülő
  WAGNER Viktor
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-02-06 1 Budapesti serdülő fiú
 
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-02-06 1 Budapesti serdülő fiú
  Nagy Sándor
BVSC- Zugló
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  Nagy Sándor
BVSC- Zugló
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  Nagy Sándor
BVSC- Zugló
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2021-01-31 1 Fiú Serdülő
  ZÁM Attila
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
 
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  BUSA Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-01-24 1 Fiú Ifjúsági
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2021-01-17 1 Fiú Serdülő
  Barcsa Dániel
KSI SE
2020-12-19 1 Budapesti gyermek II.
  Kelemen Attila
Egri Vízilabda Klub
2020-12-16 1 Fiú Ifjúsági
  Simonka Ferenc
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2020-12-13 1 Fiú Gyermek
  Hargiatai Attila
Győri Vízisport Egyesület
2020-12-13 1 Fiú Gyermek
  Kiss Csaba
Szegedi Vizipóló Suli
2020-12-13 1 Fiú Gyermek
  Veres Zoltán
YBL Water Polo Club Egyesület
2020-12-12 1 Fiú Serdülő
  Görög Imre
Kölyökpóló Suli Egyesület
2020-12-12 1 Délkeleti serdülő
  Harangi Ábel Márk
OSC Vízilabda Sportegyesület
2020-12-06 1 Fiú Gyermek
  Trombitás Bálint
MAFC
2020-12-05 1 Férfi OB II
  Kardos Sándor
DVSE Kft.
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
 
DVSE Kft.
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
  Török Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
  Zivko Gocic
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2020-11-28 1 E.ON Férfi OB I
  Molnár Ákos
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-21 1 Férfi OB I/B
  Kun György
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2020-11-21 1 Budapesti gyermek II.
  Frey Máté
Oázis Sport Club
2020-11-15 1 Fiú Serdülő
  Czigány Károly
BVSC- Zugló
2020-11-15 1 Leány Gyermek
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-14 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-14 1 Férfi OB I/B
  ROZGONYI Gábor
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2020-11-14 1 Férfi OB II
 
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2020-11-14 1 Férfi OB II
  Zsemján Attila
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2020-11-14 1 Észak-keleti ifjúsági
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2020-11-08 1 Fiú Serdülő
  Bicskei Péter
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
2020-11-08 1 Leány Ifjúsági
 
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
2020-11-08 1 Leány Ifjúsági
  Nagy Ambrus Milán
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Dolnay Botond
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Varga Tamás
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
2020-11-07 1 E.ON Női OB I
  Kántor Gábor
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2020-10-31 1 Dunántúli Serdülő
  Szabó Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Kis István
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2020-10-30 1 E.ON Férfi OB I
  Balázs Miklós
OSC Vízilabda Sportegyesület
2020-10-24 1 Budapesti serdülő fiú
 
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2020-10-17 1 Budapesti gyermek III.
  Vörös Tamás
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020-10-18 1 Fiú Gyermek
  Gyenese Ágnes
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-10-18 1 Dunántúli Baby II.
  Beluch Dániel
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK )
2020-10-17 1 Férfi OB II
  Szilágyi Péter
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Női OB I
 
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Női OB I
  Batki Bence
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Férfi OB I
 
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Férfi OB I
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2020-10-10 1 Férfi OB I/B
  Tomozi Bálint
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
2020-10-10 1 Férfi OB I/B
  Molnár Damján
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2020-10-10 1 Dunántúli Gyermek III.
  Kun György
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2020-10-10 1 Budapesti gyermek II.
  Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2020-10-04 1 Fiú Gyermek
  Gergely Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
  Rakonjac Zlatko
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020-10-04 1 Fiú Serdülő
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2020-10-03 1 Férfi OB I/B
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2020-09-27 1 BENU Férfi Magyar Kupa
  Katona Norbert
FTC Waterpolo Kft.
2020-09-27 1 BENU Férfi Magyar Kupa
 
FTC Waterpolo Kft.
2020-09-27 1 BENU Férfi Magyar Kupa
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2020-09-20 1 Leány Gyermek
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2020-08-28 1 Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
  Schmidt Tamás
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-08-09 1 Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
 
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-08-09 1 Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
  Horváth Dániel
KSI SE
2020-08-05 1 Lemhényi Ifjúsági Kupa
 
KSI SE
2020-08-05 1 Lemhényi Ifjúsági Kupa
  Kemény Kristóf
BVSC- Zugló
2020-08-02 1 BENU Férfi Magyar Kupa
 
BVSC- Zugló
2020-08-02 1 BENU Férfi Magyar Kupa
  Fülöp Tibor
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-08-02 1 Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa


Letöltött eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezd/vége
M/L
Bajnokság
Indok
 Ábrahám István
Oázis Sport Club
MVLSZ004036A16 2022-02-06 2022-02-20 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Ábrahám István
Oázis Sport Club
MVLSZ004036A16 2022-04-03 2022-04-10 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Ágner Janka
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ023488A16 2021-10-03 2021-10-17 2/2 BENU Leány ifjúsági Országos Brutalitás
 Anhalt Sándor
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
MVLSZ001477A15 2021-09-26 2021-10-03 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Balogh Dávid
BVSC- Zugló
MVLSZ031937A18 2021-12-12 2021-12-26 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
 Baross Gerzson Károly
Győri Vízisport Egyesület
MVLSZ023715A16 2022-04-03 2022-04-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Belényesi Dávid
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ015124A16 2021-12-18 2022-01-01 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Benedek Mór
KSI SE
MVLSZ026494A16 2022-03-06 2022-03-20 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Bera Pál Dávid
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ023246A16 2022-03-27 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Berényi Barna Ádám
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ023454A16 2021-10-10 2021-10-24 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Bódi Barnabás
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ013369A16 2022-03-19 2022-04-02 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Budai Dániel
Poseidon Vízisport Egyesület
MVLSZ007803A13 2022-02-26 2022-03-05 1/1 Férfi OB II
 Bukta Szilárd
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft.
MVLSZ015218A16 2022-02-12 2022-02-26 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Csarankó Botond
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ016193A16 2021-11-28 2021-12-05 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Cseh Alex
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ020224A16 2022-03-13 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Csepregi Erik
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ020625A16 2022-04-10 2022-04-17 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Csite András
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ013514A16 2021-12-12 2021-12-26 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Csutorás Bence
Oázis Sport Club
MVLSZ010170A16 2021-10-09 2021-10-16 1/1 Férfi OB I/B
 Czeglédy Bertalan
Oázis Sport Club
MVLSZ018655A16 2022-02-27 2022-03-13 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Feljelentés
 Czigány Ábel András
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ014023A16 2021-11-28 2021-12-12 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Damonte Luca
FTC Waterpolo Kft.
MVLSZ40721A21 2022-02-02 2022-02-16 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Dancsó Donát
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ022806A16 2022-03-13 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Darmos Richárd
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
MVLSZ012215A16 2021-10-02 2021-10-16 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 David Mijic
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ023367A16 2021-12-08 1/1 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Dávid Noel
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ029423A17 2021-10-17 2021-10-24 1/1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
 Decker Ádám
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ000302A16 2021-09-24 2/2 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Demeter Szilárd
Egri Vízmű Sport Club
MVLSZ006763A16 2022-02-26 2022-03-12 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Demjén Ottó
Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány
MVLSZ000609A16 2022-03-06 2022-03-20 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Dóczi Márton
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ012735A16 2021-12-19 2021-12-26 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Dolnay Botond
Oázis Sport Club
MVLSZ008188A16 2022-02-12 2022-03-01 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
 Donauer Mór
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ32926A18 2022-04-09 2022-04-23 2/2 Budapesti Gyermek II. Bajnokság Brutalitás
 Farkas Fanni
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
MVLSZ020573A16 2022-01-30 2022-02-13 2/2 BENU Leány ifjúsági Országos Brutalitás
 Farsang Aurél
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ025744A16 2021-11-21 2021-12-05 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
 Füzi Dominik Zoltán
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ019434A16 2022-02-20 2022-02-27 1/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 Gémesi Ádám
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ022090A16 2022-04-03 2022-04-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Gion Endre
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ023665A16 2022-04-03 2022-04-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Gregor Benedek
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ010027A16 2021-09-24 2021-10-08 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Gyárfás Tamás
BVSC- Zugló
MVLSZ004973A16 2021-12-04 2021-12-18 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Győri Attila
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ003529A16 2021-11-07 2021-11-21 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Hajmási András
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ008010A16 2021-11-13 2021-11-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Halász Miklós, dr.
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ001869A16 2022-04-09 2022-04-16 1/1 Férfi OB I/B
 Hegedős Péter György
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ022441A16 2021-10-26 2021-11-09 2/2 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás
 Hódi Ádám
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ020354A16 2021-10-03 2021-10-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Horváth Botond
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ005598A16 2021-10-09 2021-10-23 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Horváth Attila
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ023336A16 2021-10-10 2021-10-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Hudvágner Máté
Aquaworm Kft.
MVLSZ34915A19 2022-03-06 2022-03-20 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
 Imre Kolos
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ020690A16 2022-04-03 2022-04-17 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Jajcinovic Domagoj
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ37770A20 2021-12-08 2021-12-22 4/4 E.ON Férfi OB I
 Józsa Tibor
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ002697A16 2021-11-13 2021-11-20 1/1 Férfi OB I/B
 Józsa Tibor
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ002697A16 2022-04-02 2022-04-16 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
 Kálmán Barnabás Máté
Sportliget Sport Egyesület
MVLSZ019287A16 2021-11-21 2021-12-05 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Kárai Kende
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ024442A16 2022-02-20 2022-03-06 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Kardos Laura
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ021001A16 2021-09-19 2021-10-03 2/2 BENU Leány Serdülő Országos Brutalitás
 Kerényi Csongor
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft.
MVLSZ024490A16 2021-10-02 2021-10-16 2/2 Budapesti Serdülő Bajnokság (200 Brutalitás
 Keresztes Gábor
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ017429A16 2021-10-10 2021-10-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Kincses Péter
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
MVLSZ007636A16 2022-03-26 2022-04-09 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Kiss Ádám
KSI SE
MVLSZ018914A16 2021-10-26 2021-11-09 2/2 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás
 Komlós Ákos
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ019121A16 2021-11-14 2021-11-21 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Komlós Ákos
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ019121A16 2022-03-27 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Feljelentés
 Korbács Gábor Ferenc
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ008643A16 2022-04-02 2022-04-16 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Kósik Soma
DVSE Kft.
MVLSZ005173A16 2021-07-15 2/2 E.ON Férfi OB I
 Kovács András
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ021346A16 2022-04-09 2022-04-23 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Kvasz János Zsolt
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ018975A16 2022-04-03 2022-04-10 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Lengyel Patrik
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ021394A16 2021-10-10 2021-10-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Lengyel Bálint
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
MVLSZ027140A16 2021-11-07 2021-11-21 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Leszkoven Ádám
DVSE Kft.
MVLSZ009375A13 2022-03-19 2022-03-26 1/1 Férfi OB II
 Lipták Milán
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
MVLSZ015158A16 2022-04-03 2022-04-10 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Méri Ádám
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ016672A16 2022-03-27 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Mészáros Mátyás
BVSC- Zugló
MVLSZ014606A16 2021-12-19 2021-12-26 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Mező Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ013226A16 2021-10-03 2021-10-10 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Mező Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ013226A16 2022-03-06 2022-03-13 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 Mező Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ013226A16 2022-04-10 2022-04-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Molnár Ákos
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ005082A16 2022-02-12 2022-02-26 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Moravcsik András
Semmelweis Egyetem Sport Klub
MVLSZ004234A16 2021-11-13 2021-11-27 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Mudi Azár Zoltán
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ021237A16 2022-04-02 2022-04-16 2/2 DVL Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Nagy Sándor dr.
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ000185A16 2021-09-19 2021-09-26 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Nagy Péter
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
MVLSZ001546A16 2022-01-30 2022-02-14 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Nyerges Dániel
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ020155A16 2021-10-31 2021-11-14 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Orsós Richárd-Sándor
Vasas Sport Club
MVLSZ33061A18 2022-03-27 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Paál László
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ021787A16 2021-12-12 2021-12-26 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Paján Viktor Bátor
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ024352A16 2021-11-07 2021-11-14 1/1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
 Patonai Péter
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ022280A16 2021-12-19 2022-01-02 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Petik Hunor Attila
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ014247A16 2021-10-31 2021-11-14 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Petrovski Aleksa
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ010436A09 2022-03-19 2022-04-02 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Pintér Bonita Dominika
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
MVLSZ015420A16 2022-05-13 2022-05-27 2/2 BENU Leány ifjúsági Országos Brutalitás
 Polh András
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ018453A16 2022-02-23 2022-03-02 1/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 Práczky Balázs
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ014716A16 2022-02-26 2022-03-05 1/1 Férfi OB I/B
 Rakonczai Bence
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ025145A16 2022-02-27 2022-03-13 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Rend Viola
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ021239A16 2022-01-09 2022-01-23 2/2 BENU Leány Gyermek Országos Brutalitás
 Rényi Péter László
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
MVLSZ016230A16 2022-03-06 2022-03-20 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Rév Ádám
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
MVLSZ003782A16 2021-10-04 2021-10-11 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Rózsa Bence
DVSE Kft.
MVLSZ008231A16 2021-10-16 2021-10-30 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Seman Lukas
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ012200A16 2021-12-04 2021-12-18 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Simon László
Egri Vízmű Sport Club
MVLSZ014794A16 2021-10-16 2021-10-30 2/2 Férfi OB II
 Somogyi Balázs
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ002762A16 2021-12-04 2021-12-18 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Somogyvári Ádám
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ021589A16 2022-04-09 2022-04-23 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
 Szabó Dániel
Vasas Sport Club
MVLSZ026250A16 2021-11-28 2021-12-12 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
 Szaszák Tamás
Győri Vízisport Egyesület
MVLSZ021266A16 2022-03-27 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Szegedi Róbert
OSC Vízilabda Sport Kft.
MVLSZ009791A16 2021-11-06 2021-11-13 1/1 Férfi OB I/B
 Szilágyi Levente
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
MVLSZ008249A16 2021-09-19 2021-10-03 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Szomolánkai Dániel
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ024091A16 2022-03-27 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Szűcs Erik
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ021833A16 2022-02-27 2022-03-06 1/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 Tábori Dániel Ádám
Vasas Sport Club
MVLSZ025050A16 2022-02-26 2022-03-12 2/2 Budapesti Serdülő Bajnokság (200 Brutalitás
 Tapasztó László
Sportliget Sport Egyesület
MVLSZ026440A16 2022-01-29 2022-02-14 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Feljelentés
 Tóth Márkó Guidó
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ017422A16 2021-11-28 2021-12-12 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Tóth Krisztián Géza
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
MVLSZ014617A16 2021-11-07 2021-11-21 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Tóth-Deme Róza
III. kerületi Torna és Vívó Egylet
MVLSZ029962A17 2022-04-10 2022-04-24 2/2 BENU Leány Serdülő Országos Brutalitás
 Truszka Zerind Attila
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ021547A16 2022-04-10 2022-04-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Truszka Csanád Kemenes
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018291A16 2022-03-19 2022-04-02 2/2 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás
 Vankó Gábor
BVSC- Zugló
MVLSZ32695A18 2022-03-20 2022-03-27 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Vankó Péter
Oázis Sport Club
MVLSZ013490A16 2022-04-27 2022-05-11 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Várnai Kristóf
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ007103A16 2021-11-24 2021-12-08 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Vigh Tamás
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ000919A16 2021-09-26 2021-10-03 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
 Vincze Szabolcs
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ013512A16 2022-02-12 2022-02-26 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Walton Kristóf Márk
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ019357A16 2022-03-13 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
 Zácsik Tamás
Oázis Sport Club
MVLSZ004119A16 2022-02-13 2022-03-06 4/4 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
 Zubrits Péter
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ015369A16 2021-12-21 2022-01-04 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás