Eltiltások, piros lapok
Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezdete
M/L
Bajnokság
Indok
 Beluch Dániel
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK )
MVLSZ000663A16 2020-10-17 2020-10-31 2/0 Férfi OB II Feljelentés
 Deák Máté
KSI SE
MVLSZ019336A16 2020-11-15 0000-00-00 2/1 Fiú Serdülő Brutalitás
 Endrédi Máté
BVSC- Zugló
MVLSZ029512A17 2020-11-21 2020-12-06 2/0 Budapesti gyermek II. Feljelentés
 Habi Csaba
OSC Vízilabda Sport Kft.
MVLSZ026423A16 2020-11-24 -/1 Budapesti Gyarmati Dezső Feljelentés
 Héjja László
RETR-O-SC Közhasznú Egyesület
MVLSZ010818A16 2020-10-18 2020-11-01 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
 Lesták András
Vasas Sport Club
MVLSZ016021A16 2020-10-31 2020-11-07 1/0 Budapesti ifjúsági fiú Piros Lap
 Mészáros Bence
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018372A16 2020-10-31 2020-11-14 2/1 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Molnár Balázs Boldizsár
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ018898A16 2020-07-29 2020-08-13 2/0 Fiú Serdülő Feljelentés
 Osgyán András
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ028740A16 2020-11-15 2020-11-23 1/0 Fiú Ifjúsági Piros lap
 Póka Máté
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
MVLSZ020656A16 2020-11-15 2/1 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Szedmák Levente
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ028306A16 2020-11-21 2020-12-06 2/0 Budapesti gyermek II. Feljelentés
 Takács Kristóf
DVSE Kft.
MVLSZ008694A16 2020-09-16 2020-09-30 2/1 Férfi OB I Brutalitás
 Türei Zsolt
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ000596A16 2020-11-14 2020-11-29 2/0 Férfi OB II Feljelentés
M/L: meccs/letöltött


Piros lapok
Név
egyesület
Elt. kezdete
m
Bajnokság
 
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2020-11-28 1 Férfi OB I
  Molnár Ákos
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-21 1 Férfi OB I/B
  Kun György
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2020-11-21 1 Budapesti gyermek II.
  Frey Máté
Oázis Sport Club
2020-11-15 1 Fiú Serdülő
 
BVSC- Zugló
2020-11-15 1 Leány Gyermek
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-14 1 Férfi OB I/B
  ROZGONYI Gábor
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2020-11-14 1 Férfi OB II
  Zsemján Attila
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2020-11-14 1 Észak-keleti ifjúsági
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2020-11-08 1 Fiú Serdülő
  Bicskei Péter
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
2020-11-08 1 Leány Ifjúsági
  Nagy Ambrus Milán
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Dolnay Botond
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Varga Tamás
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
2020-11-07 1 Női OB I
  Kántor Gábor
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2020-10-31 1 Dunántúli Serdülő
  Szabó Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Kis István
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2020-10-30 1 Férfi OB I
  Balázs Miklós
OSC Vízilabda Sportegyesület
2020-10-24 1 Budapesti serdülő fiú
 
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2020-10-17 1 Budapesti gyermek III.
  Vörös Tamás
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020-10-18 1 Fiú Gyermek
  Gyenese Ágnes
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-10-18 1 Dunántúli Baby II.
  Beluch Dániel
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK )
2020-10-17 1 Férfi OB II
  Szilágyi Péter
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 Női OB I
  Batki Bence
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 Férfi OB I
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2020-10-10 1 Férfi OB I/B
  Tomozi Bálint
Eszterházy Károly Egyetem - Diák és Szabadidősport Club
2020-10-10 1 Férfi OB I/B
 
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2020-10-10 1 Dunántúli Gyermek III.
 
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2020-10-10 1 Budapesti gyermek II.
 
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2020-10-04 1 Fiú Gyermek
  Gergely Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
  Rakonjac Zlatko
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020-10-04 1 Fiú Serdülő
 
Kanizsa Vízilabda Kft.
2020-10-03 1 Férfi OB I/B
 
POLO Sport Club
2020-09-20 1 Leány Gyermek


Letöltött eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezd/vége
M/L
Bajnokság
Indok
 Bánszky András
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ021212A16 2020-10-04 2020-10-18 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Bella Csanád
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ029493A17 2020-10-10 2020-10-24 2/2 Budapesti gyermek II. Brutalitás
 Bera Pál Dávid
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ023246A16 2020-10-24 2020-11-07 2/2 Budapesti serdülő fiú Brutalitás
 Dávid Zsombor
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ000301A16 2020-09-20 2020-10-04 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
 Dobos Ferenc Károly
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ018059A16 2020-10-11 2020-10-25 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Dóczi Márton
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ012735A16 2020-11-08 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Dolnay Botond
Oázis Sport Club
MVLSZ008188A16 2020-11-08 2020-11-15 1/1 Férfi OB I/B
 Frey Máté
Oázis Sport Club
MVLSZ023267A16 2020-11-15 2020-11-23 1/1 Fiú Serdülő
 Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ020609A16 2020-11-08 2020-11-15 1/1 Fiú Serdülő
 Gergely Zoltán
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ025651A16 2020-10-21 2020-11-11 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
 Hegedüs Bence
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ019438A16 2020-10-18 2020-11-01 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Jakab Levente
Oázis Sport Club
MVLSZ015380A16 2020-10-24 2020-11-07 2/2 Budapesti serdülő fiú Brutalitás
 Karika Kristóf
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ001625A16 2020-11-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kevi Tamás
OSC Vízilabda Sport Kft.
MVLSZ026425A16 2020-10-04 2020-10-18 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
 Kocsis Ádám
Győri Vízisport Egyesület
MVLSZ020708A16 2020-10-31 2020-11-14 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Kohári Péter Kolos
BVSC- Zugló
MVLSZ015386A16 2020-09-06 2020-09-20 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Lendvay Zoé Panna
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ023690A16 2020-09-27 1/1 Leány Gyermek
 Milus Dávid
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ012791A16 2020-11-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Molnár Ákos
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ005082A16 2020-11-21 2020-11-28 1/1 Férfi OB I/B
 Murphy Ádám
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ020859A16 2020-11-15 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Nagy Norbert Imre
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ024003A16 2020-10-31 2020-11-07 1/1 Fiú Ifjúsági
 Nagy Ambrus Milán
Oázis Sport Club
MVLSZ017621A16 2020-11-08 2020-11-15 1/1 Férfi OB I/B
 Paksi Benedek
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ017814A16 2020-10-31 2020-11-14 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Palatinus Erik
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ013429A16 2020-10-11 2020-10-25 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Pálfai Álmos
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ018628A16 2020-11-15 2020-11-23 1/1 Fiú Ifjúsági
 Pári Szabó Koppány
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ017968A16 2020-10-18 2020-10-25 1/1 Fiú Serdülő
 Porcsin László
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ022543A16 2020-10-11 2020-10-25 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
 Radácsi Huba
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ021570A16 2020-09-20 2020-10-04 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Riemer Zsolt
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ001890A16 2020-11-08 2020-11-23 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Feljelentés
 Simon Richárd
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ020423A16 2020-10-03 2020-10-10 1/1 Budapesti ifjúsági fiú
 Terenyei Edmond
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ013876A16 2020-11-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Tovaj Tamás
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ009718A16 2020-10-31 2020-11-14 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Trombitás Bálint
MAFC
MVLSZ006872A16 2020-10-07 2020-10-21 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
 Varga Csanád
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ020671A16 2020-10-18 2020-10-25 1/1 Fiú Serdülő
 Vigh Tamás
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ000919A16 2020-09-20 2020-10-04 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Feljelentés