Következő mérkőzések
 Leány Ifjúsági
3. forduló
UVSE 26/10
SZNVE 11:15
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor, Nagy Sándor
ASI DSE 26/10
KESI 13:45
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Szilágyi Kristóf
UVSE II. 26/10
H POLO 14:30
Hajós A. fedett - Jv: Szilágyi Kristóf, Jancsecz György
DFVE 26/10
BVSC-PÓLÓ 14:30
Dunaújváros - Jv: Szénászky Zsolt, Bujka János
 Leány Serdülő
3. forduló
Fehérvár Póló Sp 26/10
KESI 10:00
Székesfehérvár - Jv: Kovács Soma,
UVSE 26/10
SZNVE 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor,
Tatabányai Vízmű 26/10
H POLO 10:00
Tatabánya - Jv: Pagács Sándor,
Szentes 26/10
HVSC 10:00
ELHALASZTVA - Jv: Tóth Sándor, Keller László
DFVE 26/10
BVSC-PÓLÓ 16:00
Dunaújváros - Jv: Szénászky Zsolt, Bujka János
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
UVSE 26/10
Bókay - KSI 11:00
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
Vidám Vízilovak 26/10
Domino Avus 12:00
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
UVSE 26/10
Kaposvár VK II. 13:00
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt,
Domino Avus 26/10
Tatabányai Vízmű 14:00
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt,
Hegyvidék SE 26/10
Honvéd Utánp. I. 15:00
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt,
Oázis SC 26/10
Tatabányai Vízmű 16:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
Kaposvár VK II. 26/10
Honvéd Utánp. I. 17:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
Hegyvidék SE 26/10
Oázis SC 18:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,

Get Adobe Flash player

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 3. forduló
 10/28 20:00 BVSC Wáberer - Valdor Szentes Szőnyi úti u.
Gálamérkőzés
 10/30 17:30 Hungary - Junior vál
E.ON Férfi OB I 5. forduló
 10/30 17:45 A-HÍD OSC - ZF-Eger Nyéki Imre
 10/31 18:00 DVSE - UVSE-Hunguest H. Debreceni u.
 10/31 19:00 PVSK-MECSEK F. - RACIONET Honvéd Abay Nemes
 10/31 19:30 Valdor Szentes - VasasPlaket Szentesi Uszoda
 10/31 19:30 Kaposvári VK - Szolnok Kaposvári
 10/31 19:30 FTC - TiszavirágSzeged FTC Uszoda
 10/31 20:00 KSI SE - BVSC Wáberer Komjádi Béla

MVLSZ TV

EON FÉRFI VÍZILABDA OB I, 3. FORDULÓ ZF-Eger-Szolnoki Dózsa-Közgép 9-10

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 4 4 0 0 32 12
 2. A-HÍD OSC 4 4 0 0 20 12
 3. Kaposvári VK 4 3 0 1 2 9
 4. FTC 4 3 0 1 1 9
 5. ZF-Eger 4 2 1 1 7 7
 6. RACIONET Honvéd 4 2 0 2 4 6
 7. TiszavirágSzeged 4 2 0 2 -3 6
 8. KSI SE 4 1 1 2 -1 4
 9. PVSK-MECSEK F. 4 1 1 2 -5 4
 10. BVSC Wáberer 3 1 0 2 -1 3
 11. DVSE 4 1 0 3 -12 3
 12. VasasPlaket 4 1 0 3 -19 3
 13. UVSE-Hunguest H. 4 0 1 3 -11 1
 14. Valdor Szentes 3 0 0 3 -14 0

A-HÍD OSC - ZF-Eger

2014. okt. 30. 17:45

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

BVSC-Wáberer Hungária Zugló–Dunaújvárosi Főiskola
Épül az új győri uszoda
A-Híd-OSC-Újbuda-Sintez Kazany (Fotó: Csonka Tamás)
BL-selejtező: A Híd-OSC-Újbuda-Nagyvárad (Fotók: Dobos Sándor)
E.ON OB I BVSC Wáberer - A-HÍD OSC

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés